3 Farklı Bankadan 3 Ay Geciktirmeli İhtiyaç Kredisi!

Üç büyük banka olan Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası müşterilerine düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli kredi imkânı sunacağını açıkladı!

3 bankadan kredi desteği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalara yapılan faiz indirimlerini sonunda Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank müşterileri için 3 ay ertelemeli ve düşük faiz oranlı kredi imkanları sunacağını duyurdu. Hem kamu bankası hem de özel bankalar arasında olan Garanti, Ziraat Bankası ve Akbank’ın hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası da birçok vatandaş için özel fırsatlar sunulmaktadır.

Hazırlanan kredi kampanyalarına başvur işlemlerini gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra rahatlıkla ihtiyaç duyduğunuz krediyi alabilirsiniz. Sizlerde nakit ihtiyacınız varsa ve uygun faiz oranı ihtiyaç kredisi arıyorsanız Garanti Bankası, Akbank ve Ziraat Bankası’nın yeni hazırlamış olduğu düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atmanızda yarar vardır.

Bizler de bu sebeple siz değerli okuyucularımız ve nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar için Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank’tan hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına dair birçok detayı haberimizde derledik.

3 Ay Ertelemeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın müşterilerine hazırlamış olduğu 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi 1,63 aylık faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli şekilde geri ödeme planları oluşturulabileceğiniz bir kredi türüdür.

Alacağınız ihtiyaç kredisini 24 ay vadeli olarak geri ödeme planları oluşturabilmektesiniz. Aynı zamanda aldığınız kredi 3 ay geciktirerek de 24 aylık vade süresini başlata biliyorsunuz. Aldığınız 10.000 TL ihtiyaç kredisi 24 ay vade ile ödediğinizde aylık 526 TL gibi düşük bir rakamla rahatlıkla geri ödeme gerçekleştirebilmektesiniz.

Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın hazırlamış olduğu 3 ay ertelemeli 10.000 TL kredi almak için ilk olarak yapmanız gereken 3 bankadan seçtiğiniz bir bankanın internet sitesinden ya da mobil uygulamasından başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Şubeye gitme zorunluluğu olmadan internet üzerinden gerçekleştireceğiniz başvurular sonucunda 3 ay ertelemeli 10.000 TL kredinizi rahatlıkla alabilmektesiniz. Sizlerin de nakit ihtiyacı bulunuyorsa Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Akbank’ın hazırladığı 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

 Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’ndan 3 Ay Geciktirmeli İhtiyaç Kredisi!

10.000 TL’lik İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Nakit ihtiyacı bulunan birçok vatandaş Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın hazırlamış olduğu 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisine başvuru şartlarının ne olduğunu merak etmektedir. Vatandaşlar internet üzerinden Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın hazırladığı 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi başvuru şartlarını araştırmaktadır.

Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın 3 ay geciktirmeli olarak hazırladığı 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisine başvuru şartlarından en önemlisi kredi notunuzdur. Diğer bankalarla olan ilişkiniz ve kredi notunuz 3 ay ertelemeli 10.000 TL krediyi almanızda etkili olacak en büyük faktörlerden birisidir.

Eğer sizlerin de herhangi bir banka ile problemi bulunmuyorsa ve kredi notunuz yüksek seviyelerde ise rahatlıkla Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası’nın hazırlamış olduğu 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemleri sonrasında kısa süre içerisinde onay alarak hesabınıza 10 bin TL ihtiyaç kredinizi görebilirsiniz.

Devamını Oku: 3 Bin TL Faiz ile TEB Bankası’ndan 10.000 TL Kredi Fırsatı 

Devamını Oku: 2. El Araç Alacaklara Kredi Müjdesi!

Devamını Oku: Konut Kredisi İçin Yeni Faiz Oranları Geldi

Devamını Oku: Kredi Borcu Olanlara ING Banktan 15 Bin TL Kredi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!