Akbank Müşterilerin 25.000 TL Anında Kredi!

Akbank müşterileri zorlu ekonomik dönemde vatandaşın yüzünü güldürecek 25 bin TL'lik kredi müjdesini duyurdu! İşte Akbank'ı 25000 TL'lik kredisine dair detaylar haberimizde!

Akbank Müşterilerin 25.000 TL Anında Kredi!

Son dönemlerde pandemi ve ekonomik zorlukların artması ile birlikte birçok vatandaşın acil nakit ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Akbank’ta müşterileri için düzenlediği yeni kampanya da 25 bin TL’lik kredi anında Akbank müşterisi olan kişilere sunulmaktadır. Akbank müşterilerine yaptığı analizler ve çalışmalar sonucunda sunduğu kampanyada oldukça düşük faiz oranları ile birlikte 25.000 TL’ye varan krediler vermektedir. Çekilen kredi 3 ay ile 10 ay ertelemeli ödeme planı yapabileceğiniz fırsatları da içine barındırmaktadır. Akbank’ın resmi internet sayfasında yayınladığı kampanyaya dair birçok detayı vatandaşlar şimdiden merak etmektedir. Bizler de siz değerli okuyucularımız için Akbank’ın müşterilerine sunduğu 25 bin TL’lik kredi fırsatının bütün detayları haberimizde derledik.

Akbank Müşterilerine 25 Bin TL Kredi!

Geçtiğimiz günlerde Akbank resmî sitesinden yayınladığı yeni kredi kampanyasına göre 7500 TL’lik bir krediyi 3 ay ertelemeli şekilde alma hakkını müşterilerini sunmuştu. Bununla birlikte de hayat sigortası gerek kalmadan masraftan da düşülen kredi de 3 ay ile 36 ay vade seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır. 7500 TL’lik kredisi için aylık faiz oranı ise 1,29 olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte 15.000 TL’lik bir kredi çekilecek olduğunda ise 4 ay ertelemeli şekilde Akbank müşteri kredi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir. 15 bin TL’lik kredi de ise aylık ödeme faiz oranı 1,39 olarak müşterilerine sunulmaktadır. Yine bu oranlardaki kredinin ödemeleri ise 3 ile 36 ay vade ile yapılmaktadır. Akbank müşterisi eğer 30.000 TL’lik bir kredi çekmek istiyorsa 5 ay ertelemeli ödeme planı oluşturarak aylık 1,49 faiz oranı ile 3-36 ay vade ile ödeme planları oluşturabilmektedirler. En üst limit olan 50.000 TL kredi çekmek isteyen Akbank müşteriler ise 7 ay ertelemeli geri ödeme planları oluşturarak aylık 1,59 faiz oranlarıyla 3 ay ile 36 ay vadeli geri ödeme planları oluşturabilmektedirler.

Akbank 25000 TL Kredisine Nasıl Başvurulur?

Akbank müşterilerine 25 bin TL’ye kadar kredi imkanlarını oldukça düşük faiz oranları ile sunarken, bununla birlikte 3 ile 10 aya kadar da ertelemeli geri ödeme planları oluşturulabilmektedir. İhtiyacı olan birçok vatandaş Akbank’ın yeni hazırlamış olduğu kampanyanın detaylarını ve nasıl başvuracağını merak etmektedir. Akbank’tan 25 bin TL’ye kadar kredi çekimi için başvuruları Akbank şubelerinden, Akbank mobil uygulamalarından ya da Akbank resmi internet siteleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Krediyi almak için gerekli şartları saldırırız taktirde 25 bin TL’ye kadar 3 ile 10 ay ertelemeli bir şekilde kredinizi alabilirsin.

Exit mobile version