Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 1750 TL Varan Promosyon Ödemesi Yapacak!

Kasım ayında başvuru yapan SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı emeklilerine 1750 TL varan ödemeler yapılacağı duyuruldu! İşte habere dair bütün detaylar!

Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 1750 TL Varan Promosyon Ödemesi Yapacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan açıklamalara göre SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı’ndan emekli olan her vatandaşa başvuru sonrası 1750 TL’ye varan ödemeler yapılacağı duyuruldu. Emeklilerin haklarına sahip dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar da başvuru yaptıklarında 1750 TL’lik ödemeyi alabilmektedirler. Bir kereye mahsus olarak verilecek olan ödeme için başvuru koşulları bulunmaktadır. Başvuru yapmak isteyen emekliler başvuru işlemlerini tamamladıktan 3 gün sonrasında 1750 TL’lik ödeme alabileceği açıklandı. Başvuru için herhangi bir bankaya gitmeden internet üzerinden yapılacak işlemler ile rahatlıkla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biz de bu sebeple emekli vatandaşlarımız için 1750 TL’lik ödeme başvuru koşulları ve başvurularını nasıl yapılacağına dair birçok detayı haberimizde derledik.

Akbank’tan Emeklilere En Yüksek Promosyon Ödemesi!

Akbank tarafından resmî sitesinde açıklanan kampanyaya göre emekli olan vatandaşların maaşlarını 3 yıl taahhütlü olarak Akbank’tan alması şartıyla maaş oranlarına göre 1200 TL ve 1750 TL arasında promosyon ödemesi alacağı duyuruldu. Akbank’tan verilecek olan bu promosyona başvurmak için şubeye gitmeye gerek kalmadan e-devlet üzerinden maaşınızı Akbank’a taşıma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra 2500 TL üzeri maaşlar da 1750 TL promosyon alabilirsiniz. Bütün emekliler Akbank’ın hazırlamış olduğu promosyon kampanyasından yararlanabilmektedirler. Sizlerde ister SSK ister Bağ-Kur isterseniz de Emekli Sandığı’ndan emekli olmuş birer vatandaş olun Akbank’a 3 yıl yapacağınız taahhüt ile birlikte 1750 TL’ye varan promosyon ödeneği alabilmektesiniz. Başvurularda herhangi bir şubeye ya da Akbank uygulamalarına gerek kalmadan e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

2021 Yılı Bankaların Emekli Maaşları İçin Verdiği Promosyon Ücretleri

Akbank’ın emekliler için hazırladığı promosyon kampanyasının dışında birçok bankada emeklilerinin maaşlarını taşınması ile birlikte birçok promosyon kampanyaları yapmaktadır. 2021 yılı için bankaların emekli maaşlarına yapacağı promosyon ücretleri aşağıdaki şekildedir;

 • DenizBank emekli maaşına göre 675-1000 TL arası promosyon ödemesi
 • Fibabankası emekli maaşına göre 500-750 TL promosyon ödemesi
 • Garanti Bankası emekli maaşına göre 500-1000 TL promosyon ödemesi ve bunun için davette bulunan her müşterisine ve 150 TL ödeme
 • ING Bank emekli maaşına göre 675-1000 TL promosyon ödemesi. Buna ek olarak da fatura talimatı veren emekli müşterilerine 500 lira ödeme yapacağını duyurdu.
 • VakıfBank emekli maaşlarına 500 ile 750 TL arası promosyon ödemesi
 • İş Bankası emekli maaşına 750 ile 1000 TL promosyon ödeneği
 • Kuveyt Türk emekli maaşına 750 ile 1000 TL promosyon ödeneği
 • QNB Finansbank emekli maaşına göre 750 ile 1000 TL promosyon
 • Şekerbank emekli maaşını taşıyana 1250 ile 1750 TL promosyon ödeneği
 • Halkbank emekli maaşına göre 500 ile 750 TL promosyon ödeneği
 • Ziraat Bankası emekli maaşına göre 500 ile 750 TL promosyon ödeneği vereceğini açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!