Borç Kapatma Kredisi 0.55 Faiz Oranlarıyla Başvuruları Başladı!

Vatandaşların borçlarını kapatması için çıkarılan borç kapatma kredisi 0,55 faiz oranları ile başladı! Borç kapatma kredisine dair birçok detay haberimizin içeriğinde!

Borç Kapatma Kredisi 0.55 Faiz Oranlarıyla Başvuruları Başladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalara borcu bulunan birçok vatandaşın borç kapatma kredisinin gelmesi için günler sayarken devlet destekli borç kapatma kredisi haberi geldi. Devlet destekli olarak yapılacak olan borç kapatma kredisi 0,55 faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar vatandaşlara sunulmaktadır. 100.000 TL’ye kadar olan borçlarınız için çekebileceğiniz borç kapatma kredisi 24 ay vade ile geri ödeme planı oluşturabilir ve ilk ödemenizi 3 ay ertelemeli olarak başlatabilmektesiniz. Eğer sizlerin de kamu ya da özel bankalara ait borçlarınız varsa ve kapatmakta sıkıntı çekiyorsanız ya da geciktirdiyseniz devlet destekli borç kapatma kredisinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bizde haberimize siz değerli okuyucularımız için ve borcu bulunan birçok vatandaş için devlet destekli borç kapatma kredisine dair birçok detayı haberimizde derledik.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Devlet destekli olarak yürürlüğe sokulan borç kapatma kredisi birçok kamu ve özel bankalar tarafından vatandaşa sunulmaktadır. Bunlar arasında borç kapatma kredisi veren kamu bankalarından Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası 100.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Bu şekilde borç kapatma kredisi almak isteyen vatandaşların emekli maaşına sahip olma şartı aranmaktadır. Emekli maaşına sahipseniz Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerine giderek borç kapatma kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Özel bankalar arasında ise Şekerbank, İş Bankası ve Denizbank özel bankalarından 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabilmektesiniz. Bu bankalar ise kendi özel müşterilerine farklı düşük faiz oranları sunarak borç kapatma kredisi vermektedirler. Bu özel bankalarda kredi notunuza bakmaktadır. Kredi notunuz istenilen seviyede ise borç kapatma kredisinden faydalanabilmektesiniz.

Ziraat Bankası 0.55 Düşük Faiz Oranıyla Borç Kapatma Kredisi Veriyor!

Devlet destekli olarak müşterilerine ve birçok vatandaşa sunulan borç kapatma kredisi veren bankalar arasında en çok göze çarpan Ziraat Bankası olmaktadır. Özel bankalar ve bazı kamu bankalardan yüksek oranlarda düşük faiz oranları ile borç kapatma kredisi veren Ziraat Bankası birçok vatandaş tarafından araştırılmaktadır. Sizlerde borç kapatma kredisi almak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile giderek 0,55 düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisi kampanyasından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Devlet destekli olarak gerçekleştirilen borç kapatma kredisi vatandaşlara kamu ve özel bankalar dahilinde sunulmaya başlandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Birsel 1 ay önce

    Emekli ölüm Maaşımı is bankasından alıyorum bana verilirmi bu kredi borcta iş bankasından

    Cevapla
Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!