Denizbank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

DenizBank'tan müşterilerine 12,24 ve 36 ay vadeli geri ödeme planları oluşturulabileceği 10.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatı!

Denizbanktan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekonominin birçok vatandaşı zora sokması ile birlikte Denizbank’tan müşterilerine özel ihtiyaç kredileri kapsamında birçok yeni fırsatı resmî sitesinden duyurmaya başladı. Yeni hazırladığı kampanya dahilinde yapılan faiz indirimleride bünyesinde barındıran Denizbank, müşterileri için düşük faiz oranlı ihtiyaç kredileri sunmaktadır.

Yaptığı kampanya dahilinde Denizbank müşterilerinin geri ödeme ve maliyet hesaplamalarında resmî sitesinde duyurdu. Sizin de nakit ihtiyacından dolayı ihtiyaç kredisi arıyorsanız DenizBank’ın müşterilerine sunduğu 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasına bir göz atabilirsiniz. Bizler de haberimizde siz değerli okuyucularımız için DenizBank’ın hazırladığı ihtiyaç kredisine dair birçok detayı haberimizde derledik.

Denizbank’tan Müşterilerine İhtiyaç Kredisi!

Denizbank müşterileri için hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kolay ödeme planları ile özel imkanlar sağlanmaktadır. İhtiyacı bulunan birçok vatandaş Denizbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilmektedir.

Sizlerin de eğer nakit ihtiyacınız varsa ya da bütçeniz de bir açık var ise Denizbank’ın müşterilerine sağladığı 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Denizbank hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi dahilinde müşterilerine aylık 1,89 faiz imkânlarıyla 12 ay, 24 ay ya da 36 ay vadeli şekilde geri ödeme planları oluşturabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Çekeceğiniz 10.000 TL ihtiyaç kredisi 12 ay vadeli şekilde geri ödeme planı oluşturduğunuzda aylık 1,89 faiz uygulanmaktadır. Alınan kredinin geri ödeme ay vadesine göre aylık faiz oranları değişmektedir. Bu şekilde seçeceğiniz geri ödeme ay vadesine göre aylık faiz oranları farklılık gösterecektir. Sizlerin de nakit ihtiyacı bulunuyorsa Denizbank’ın sundu ihtiyaç kredisi kampanyasına kolaylıkla başvurabilir ve alabilirsiniz.

Denizbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Planları

Nakit ihtiyacı bulunan birçok vatandaş ihtiyaç kredisini çekmeden önce seçtikleri ihtiyaç kredisini geri ödeme planlarını merak etmektedir. Bu sebepleri Denizbank’ın hazırlamış olduğu son ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde geri ödeme planlarına dair birçok detayı müşterilerine sundu.

Hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade sağlanmaktadır. 10.000 TL’lik İhtiyaç kredisinde ise 12 ay vadeli çekildiğinde aylık 961 TL, 24 ay vadeli olarak çekildiğinde aylık 544 TL, 36 ay vade ile çekildiğinde aylık 409 TL geri ödeme planlarıyla çekilen ihtiyaç kredisi maliyetleri hesaplanmaktadır.

Bunun yanında çekilen 10.000 TL kredinin 12-24 ya da 36 ay vadesinde aylık faiz oranı 1,89 olarak sabit tutulmaktadır. Çekilen 10.000 TL kredi 12 ay vade sonunda toplam 32,2153 TL,24 ay çekildiğinde toplam 31,6701 TL, 36 ay çekildiğinde ise yıllık toplam maliyet oranı 31.3960 TL olarak müşterilerine sunulmaktadır. Sunulan kampanya dahilinde size uygun geri ödeme planlarıyla kolaylıkla Denizbank şubelerinden, Denizbank mobil uygulamasından ya da Denizbank resmî sitesinden 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi ne başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!