X

Exxen Survivor sms sıralaması 13 – 14 Nisan Survivor 2021 Gönüllüler Oy sonuçları exxen.com

Finansajans.com – Sevilen yarışma Survivor 2021’de elenen isim belli oldu. Survivor’ın 69. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı bir iletişim oyunu oynandı. Sonrasında toplanan eleme konseyinde SMS birincisi tarafından 3. eleme adayı açıklandı. Haftanın eleme adayları arasında SMS sıralamasına göre adaya veda eden isim açıklandı. Survivor Türkiye 2021’de 14. haftanın eleme adayları gönüllüler takımından Hanzade, Dora ve Aleyna Çalışkan olmuştu. Peki Survivor’dan kim elendi? İşte arkadaşlarından daha az SMS alarak adaya veda eden yarışmacı…

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam bir veda yaşandı. Survivor Türkiye’nin 14. haftasında dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden Gönüllüler takımından iki eleme adayı çıkmıştı. Birinci eleme adayı Aleyna Çalışkan, ikinci eleme adayı ise Hanzade olmuştu. Bu akşam, Gönüllüler takımı için Cumartesi akşamı yapılan halk oylamasında SMS birincisi olan Aleyna Kalaycıoğlu oldu. İlk defa SMS birincisi olan Aleyna’nın 3. eleme adayı olarak söylediği yarışmacı Dora oldu. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları belli oldu. Survivor 2021 SMS sıralaması ile bu üç aday arasından adaya veda eden isim belli oldu. Arkadaşlarına göre halk oylamasında daha az SMS oyu alan Hanzade Ofluoğlu, Survivor’dan elendi.

Survivor SMS sıralaması belli oldu?

Survivor 13 – 14 Nisan SMS oylaması sonucu belli oldu. Survivor’da SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Kalaycıoğlu, ”Bu bana çok büyük motivasyon oldu. Bayrak yarışındaki mağlubiyet beni üzmüştü, birinci olmak beni mutlu etti. Gururluyum.” dedi.

Survivor Gönüllüler Takımı SMS oylaması

9 Hanzade
8 Dora
7 Reşat
6 Berkay
5 Steven
4 Aleyna Çalışkan
3 Ayşe
2 Poyraz
1 Aleyna Kalaycıoğlu

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu hafta elenen isim belli oldu. Survivor Türkiye’de bu hafta Gönüllüler takımı, oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybetti. Bu nedenle, Cumartesi akşamı Gönüllüler takımı için SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında yapılan ada oylamasına geçildi. İlk oylama sonucunda Aleyna Çalışkan ilk eleme adayı oldu. Pazar günü Gönüllüler takımı bir kez daha ada oylaması yapmak zorunda kaldı. Hanzade 2. eleme adayı oldu. 13 Nisan Salı Survivor 64. bölümde ada konseyinde SMS birincisi açıklandı.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI SMS HALK OYLAMASI SONUÇLARI TIKLA

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da avantaj oyunu için Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Steven – Ayşe parkura çıktı. Kıyasıya mücadele içinde geçen bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, seçim şansını elde etti.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin duygusal oyunu iletişim oyunu her hafta Salı günleri ekrana geliyor. İki takımın yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanarak sevdiklerinden gelecek ufacık bir haber bile olsa almak istiyor. Merve’nin sakatlanması sonrasında Ünlüler takımı oyuna iyi başlayamadı. Gönüllüler takımı, rakibi ile farkı bir ara beş sayıya çıkardı. Fakat Ünlüler oyunu bırakmadı. Skor 9-6’ya gelince iki takım en iyi iki erkek ve bir kadın yarışmacısı seçildi. En iyiler mücadelesinde üç karşılaşmayı da kazanan Ünlüler, skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına taşıdı.

Bayrak yarışına Ünlülerden Sergen – Melis, Gönüllülerden Steven – Aleyna çıktı. Atıcılar ise Sergen ile Aleyna Kalaycıoğlu idi. Nefes kesen oyunda yarışmacılar atışlara aynı anda geldi. Ve aynı zamanda başladılar. Fakat günün başarılı ismi Sergen, atışlarda rakibine büyük fark attı. Böylece 10-9 skorla iletişim oyununu kazanan Ünlüler oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam eğer Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecekti. Ünlüler takımı kazanırsa, dilediğikleri bir akraba veya arkadaşlarından iki isim söyleyecek ve onlardan gelen sesli mesajı dinleyebilecekti.

Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında mücadele eden Hanzade Ofluoğlu, yedinci kez eleme potasına girdi. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden olan Survivor Hanzade’nin hayat hikayesi de eleme öncesinde merak ediliyor. Peki, Survivor Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?

Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de doğdu. 32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu.

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da Var mısın Yok musun yarışmasına başvuruyor. Bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor Hanzade Ofluoğlu:

“Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya’yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey’den beklemediğim bir teklif geldi. ‘Bizimle çalışmak ister misin?’ dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi’nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey’in asistanı olarak işe başladım.”

HANZADE OFLUOĞLU NE İŞ YAPIYOR?

Var mısın Yok musun? adlı yarışmada tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Survivor dahil birçok programın sunuculuğunu yapan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca bu görevi yaptıktan sonra spora yöneldiğini belirtiyor. Sonrasında sporun hayatında büyük bir yer tuttuğunu açıklayan Hanzade Ofluoğlu, 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor.

SURVİVOR HANZADE EVLİ Mİ?

Survivor Hanzade, üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. Hanzade Ofluoğlu ve Saygun Ofluoğlu 10 yılı aşkın süredir evlidir.

SURVİVOR HANZADE INSTAGRAM HESABI

Hanzade Ofluoğlu’nun Instagram hesabına “ofhanzade” kullanıcı adından ulaşabilirsiniz. Survivor 2021 yarışmacısı olan Hanzade Ofluoğlu’nun şu anda 62,8 bin takipçisi bulunuyor.

Kategori: TV
Usta: