Ford Araç Alacak Kişiler İçin 0.49 Faiz ile 100 Bin TL Kredi İmkanı Sağlıyor!

Ford otomobil almak isteyen müşterileri için büyük kredi imkanları sunuyor! 2021 yılı Ekim ayı Ford araba kampanyasına dair birçok detay haberimizin içeriğinde!

Ford Araç Satın Alımı İçin 0.49 Faiz ile 100 Bin TL Kredi İmkanı Sağlıyor!

Sıfır bir otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar araç markaların hazırlamış olduğu kampanyalardan yararlanabileceğini bilmektedir. Son zamanlarda artan araç fiyatları ile birlikte de Ford şirketi kendi markasını satın almak isteyen vatandaşlar için büyük fırsatlar sunmaktadır.

Sizlerde Ford araçları satın almak istiyorsanız Ford’un yeni hazırlamış olduğu Ekim 2021 kampanyasına bir göz atmanızda yarar var. Ford özellikle son günlerde çıkardığı yeni araçlarla da birçok vatandaşın ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bizde bu sebeple Ford’un müşterileri için hazırlamış olduğu yeni fırsatlar hakkında birçok detayı haberimizde siz değerli okuyucularımız için derledik.

2021 Ekim Ford Araba Kampanyası!

Ford’un resmî sitesinde paylaştığı kampanya dahilinde Ekim ayının sonuna kadar satın alınacak olan Ford marka araçlar için kredi desteği sağlayacağını duyuruldu. Ford’un müşterilerine sunduğu bu kredi desteği sayesinde sıfır kilometre araç almak isteyen vatandaşlar için önemli bir kolaylık sağlandı.

Ford hazırlamış olduğu kampanya dahilinde müşterilerinin peşin fiyatına sıfır model araç satın alma imkanları sunmaktadır. Sizler de Ford markası sıfır kilometre bir araba almak istiyorsanız Ekim ayının sonuna kadar Ford’un hazırlamış olduğu kredi fırsatlarından yararlanmanız mümkündür.

Birçok otomobil satın almak isteyen vatandaş da Ford’un ekim ayı sonuna kadar hazırlamış oldu kampanya dahilindeki birçok detayı araştırmaktadır. 100.000 TL’ye varan kredi imkanları ile peşin fiyatına ekim ayı sonuna kadar Ford marka istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Geri ödeme planları içinde müşterilerini zora sokmayan Ford şimdiden birçok vatandaşın yüzünü güldürmüş gibi görülmektedir.

Ford’dan 100 Bin TL Aylık 0.49 Faizli Taşıt Kredisi!

Ford her müşterisi için araba satın alabilme imkânı sunan taşıt kredisini geri ödeme planları ile faiz oranlarıyla da müşterilerini cezbetmektedir. Aylık 0,49 faiz ile 100.000 TL’ye varan taşıt kredileri sayesinde Ford marka istediğiniz aracı ekim ayı sonuna kadar satın alabilirsiniz. Fakat Ford’un hazırlamış oldu taşıt kredisinde belli başlı şartlar aranmaktadır.

Hazırlanan taşıt kredisinde her şey dahil krediyi satın almak istediğinizde Ford güvence ya da Ford bakım paketini de satın almanız gerekmektedir. Bu şekilde alacağınız tam kapsamlı bir taşıt kredisinde belirtilen şartları sağlamamız doğrultusunda 100.000 TL’ye varan Ford taşıt kredisini ekim ayı sonuna kadar alabilirsiniz.

Bunun dışında Ford vereceği kredinin geri ödeme maliyetleri de açıkladı. Çekeceğiniz taşıt kredisinin aylık 8655 TL olarak geri ödeme imkanlarını müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerine vereceği taşıt kredisinde bir defaya mahsus olarak 549 TL dosya masrafı da istenmektedir. Bunun dışında Ford’un sağladığı kredi de yıllık maliyet oranı yüzde 25 olarak müşterilerine sunulmaktadır. Ford marka peşin fiyatlı bir araç satın almak istiyorsanız Ekim ay sonuna kadar geçerli olan Ford taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku: ING Bank’tan 0 ve 2. El Araç Alanlara Kredi İmkanı!

Devamını Oku: Halkbank İcralık Araç Satış Listesi!

Exit mobile version