İş Bankasından Akaryakıt Harcamalarına 40 TL İndirim Fırsatı!

Yakıtları artan fiyatlarıyla birlikte İş Bankası da müşterilerine anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından belirli günlerde yapacakları belirli seviyelerdeki akaryakıt alışverişlerinde 40 TL indirim fırsatı yapacağını açıkladı!

İş Bankasından Akaryakıt Harcamalarına 40 TL İndirim Fırsatı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekonominin birçok vatandaşı zora sokması ile birlikte gelen akaryakıt zamları da vatandaşların sorunlarına bir yenisini eklemeyi başardı. Fakat İş Bankası müşterilerinin akaryakıt alımlarında zora girmemesi için 40 TL’ye varan akaryakıt indirimleri yapacağını açıkladı. 1 Ekim ile 15 Kasım tarihleri içerisinde maksimum ile anlaşmalı olarak çalışan Total akaryakıt istasyonları üzerinden belirli günlerde tek seferde yapacakları 125 TL üzeri akaryakıt harcamalarında 40 TL indirim yapacağını açıkladı. Bununla birlikte 40 TL indirim kampanyası dahilinde oto gaz alışverişi de dahil edildiği İş Bankası tarafından duyuruldu. Bizlerde İş Bankası müşterileri için ve siz değerli okuyucularımız için İş Bankası’nın akaryakıt harcamalarına verdiği 40 TL’lik indirme dair detayları sizler için haberimizde derledik.

İş Bankası Müşterilerine Akaryakıt Kampanyası

İş Bankası müşterisi olan her vatandaşa belirtilen tarihler arasında yaptıkları akaryakıt harcamalarında büyük indirimler beklemektedir. İş Bankası kredi kartları ile toplanan Maxipuanlar ile Maximum anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından indirim alınabilmektedir. Bu sayede alışverişlerde biriken Maxipuanlar ile akaryakıt alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. Maxi puanların kampanyası 19 Kasım 2021 tarihinde sona erecek. Kartınızda biriktirdiğiniz Maxipuanları en geç 29 Kasım 2021 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra kalan puanlar ise silinecektir. Bununla birlikte İş Bankası müşterileri bir defaya mahsus kullanabilecekleri belirli günlerde tek seferde ki akaryakıt alışverişlerinde 40 TL indirim hakkına sahiptir. Bu sebeple de İş Bankası’nın yaptığı kampanyaya katılım sağlayıp puan kazanmanız önemlidir.

İş Bankası Akaryakıt Kampanyası Nasıl Katılınır?

İş Bankası müşterilerine özel hazırlanan kampanyası dahilinde tek seferlik 40 TL’lik indirimi kazanmak isteyen birçok vatandaş İş Bankası’nın düzenlediği akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilecekleri araştırmaktadırlar. İş Bankası’nın hazırladığı akaryakıt kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar İş Bankası Maximum mobil uygulamasını indirerek kampanya kısmında bulunan akaryakıt kampanyasına katıl butonuna tıklayarak akaryakıt indirim kampanyasına katılabilirler. İş Bankası’nın hazırladığı indirim kampanyasına katılım ücretsiz olup herhangi bir kesinti ya da işlem ücreti ödemeniz gerekmemektedir. Sizlerde İş Bankası akaryakıt kampanyasına katıldıktan sonra İş Bankası anlaşmalı Total akaryakıt istasyonlarından belirli günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde de 40 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!