Kara Listede Bulunanlara Müjde! Bu Krediyi Sizlerde Alabilirsiniz! Herkese Ziraat Bankasından 50 Bin TL Kredi!

Ziraat Bankası’nın yaptığı yeni kampanyada kara listede adı olan vatandaşların bile kullanabileceği 50.000 TL kredi verileceği duyuruldu! İşte Ziraat Bankası'nın herkese yönelik vereceği 50 bin TL'lik krediye dair bütün detaylar haberimizin içeriğinde!

Kara Listede Bulunanlara Müjde! Bu Krediyi Sizlerde Alabilirsiniz! Herkese Ziraat Bankasından 50 Bin TL Kredi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pandemi süreci ve ekonomik sıkıntıların bir hayli artması ile birlikte birçok vatandaş ekonomik anlamda olumsuz süreçten geçmektedir. Bununla birlikte iş koşulları ve yaşamın zorlaşması da birçok kişinin kredilere yönelmesine sebep olmaktadır.

Hayatın pahalılığı ile de insanları strese bu dönemde birçok kişi nefes alabilmek için kredilere başvurmaya yönelmiştir. Ziraat Bankası da tam bu dönemde birçok vatandaşa ilaç gibi gelebilecek yeni ihtiyaç kredisi kampanyası yürütmeye başladı.

Özellikle kara listede bulunanların yüksek meblağlı krediler çekememesinden yakınan birçok vatandaşa ilaç gibi gelen Ziraat Bankası 50.000 TL’lik kredi kara listede adı bulunan vatandaşlara da verilmektedir. Ziraat Bankası’nın zorlu dönemlerde bütün vatandaşların yanında durduğunu ortaya koyan yeni kampanyaya dair birçok detay haberimizin içeriğinde.

Ziraat Bankası Zorlu Günlerde Yanınızda!

Ziraat Bankası’nın yaşamdan zorlu günleri vatandaşların en kolay şekilde atlatması için yeni hazırladığı kampanyada vereceğiniz ipotek karşılığında ister kara listede olun isterseniz de kredi notu düşük olsun yüksek meblağlı krediler çekebilmektesiniz.

Yapılan kampanyada faiz oranı %1,59 olarak ortaya koyulmuş ve 36 ay, 24 ay vadeli şekilde geri ödeme planları oluşturabilmektesiniz. Ziraat Bankası’nın vatandaşların yanındayız kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız ipotek olarak konutlarının yüzde sekseni ipoteklemeleri, mülklerinin ise yüzde yetmiş beşini ipoteklemeleri yeterli olmaktadır.

Gerekli ipotekleri sağlayan vatandaşlarımız kredi taksitlerini düzenli olarak ödediğinde ipotekleri ortadan kalkmaktadır. Bu şekilde kara listede olsalar ya da sicilleri kötü olsa da istenilen kredi meblağlarını çekilebilmesi mümkün kılınmaktadır.

Ziraat Bankası Yeni Kampanya Planı

Ziraat Bankası’nın yeni hazırladığı kampanya dahilinde çekilecek olan krediler 100’de 1,59 faiz oranlarıyla verilmektedir. 36 vade ile geri ödeme planları oluşturulacak olan kredi de 50.000 TL’lik kredi 36 ay vade ile aylık 1932,78 TL olarak yer ödemeniz gerekmektedir.

Bununla birlikte birçok vatandaşın aklına gelen ilk soru ise Ziraat Bankası’nın yeni hazırladığı kampanya nasıl başvuru yapılacağı gelmektedir. Bunun için yapmanız gereken şey en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek gerekli ipotek işlemlerini tamamlamanız ve anında kredinizi alabilmenizdir.

Kredi başvurusu yapacağınız sırada kredi başvuru formu başvuru sahibinin kimlik belgesi, kişi gelir belgesi ve ipotek gösterilecek olan mülke dair belgeleri bankaya sunulması gerekmektedir. Yapılan bütün işlemlerin ardından siciliniz ne kadar kötü olursa olsun 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilmektesiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!