Meclisten Geçen İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Şaşırttı! 0.99 Faiz Oranı İle Herkese Kredi İmkanı! 60 Ay Vadeli Düşük Faiz Oranlı Kredi İmkanı!

Meclisten geçen 0,99 faiz oranları ile ihtiyaç kredileri mecliste onaylandı! 60 ay vadeli olarak verilecek olan kredilerin başvuruları başladı. Eğer sizlerde düşük faiz oranlarıyla kredi almak istiyorsanız Meclisten geçen anlaşmalı bankalara başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz! İşte bütün detaylar haberimizin içeriğinde!

Meclisten Geçen İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Şaşırttı! 0.99 Faiz Oranı İle Herkese Kredi İmkanı! 60 Ay Vadeli Düşük Faiz Oranlı Kredi İmkanı!

Artan ekonomik sıkıntılar ile birlikte ihtiyaç kredisine duyulan talep oldukça arttı. Meclise başvurulan 0,99 faiz oranları ile verilecek olan ihtiyaç kredisi tasarısı onaylandı. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler 0,99 faiz oranları ile 60 ay vadeli krediler alınabilecek. 24 Kasım’da başlayan ihtiyaç kredisi başvuruları düşük faiz oranlarıyla birçok vatandaşa şimdiden yüzünü güldürmüş gibi görünmektedir.

Meclisten onayı alan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız anlaşmalı bankalara giderek uygun faiz oranları ile kredilerinin çekebilirler. Bunun yanında kampanya katılmak isteyen birçok kişi ihtiyaç duyduğu kredileri alarak geri ödemede zorluk yaşamadan rahatlıkla çektikleri krediyi kullanabilecekler.

Bankaların kendi politikalarına göre uygulanan düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımız anlaşmalı bankaların şubelerine giderek ya da internet üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bizler de bu sebeple Meclisten geçen düşük faiz oranlı 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi gelen anlaşmalı bankalar dahil ihtiyaç kredisi ile ilgili birçok detay sizler için haberimizde derledik.

QNB Finansbank Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Meclisten düşük faiz oranları ile kredi verecek olan bankaların arasında QNB Finansbank yer almaktadır. QNB Finansbank şubelerine giderek %0,99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilir ve geri ödemesini 60 ay vadeli şekilde planlayabilirsiniz. QNB Finansbank’tan çekeceğiniz ihtiyaç kredisine başvurmak için T.C. kimlik numaranızı ve telefon numaranızı da SMS atmanız yeterli olacaktır. T.C. kimlik numaranızı 5030 numarasına SMS atmanız QNB Finansbank’ın düşük faiz oranlı 50.000 TL’lik krediye başvurmamız için yeterli olmaktadır. Krediniz onaylanırsa kısa bir süre içinde hesabınıza krediniz düşebilir, Aynı zamanda QNB Finansbank şubelerine giderek de geri ödeme planı ve elden teslim alma gibi birçok farklı yöntem ile rahatlıkla düşük faiz oranlı 60 ay vadeli kredinizi alabilirsiniz. Yalnızca düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi almanız için kredi notumuzu yüksek olması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

TEB Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Meclisten geçen düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunan diğer bir banka ise TEB Bankasıdır. TEB Bankası üzerinden de %0,99 faiz oranları ve 60 ay geri ödeme vadesi ile birlikte 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektesiniz. Bunun yanında TEB Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlar geri ödemeyi 3 ay ertelemeli olarak da başlata bilmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey TEB şubelerine giderek ya da internet bankacılığı üzerinden gerekli başvurularınızı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusunun onaylanmasının ardından ilk şartı ise kredi notunun yüksek olmasıdır.

Garanti BBVA Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası da Meclisten geçen ve düşük faiz oranları ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Fakat Garanti Bankası’nın diğer bankalardan ayıran şey vereceği ihtiyaç kredisinin 0,99 faiz oranı ile 100.000 TL ye kadar yükselebiliyor olmasıdır. Banka tarafından aranan şartları sağlayan müşterilerini 0,99 faiz oranları ile 100.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Garanti Bankası’nın aradığı şartlar arasında ise en az 3 aylık sigortanızın bulunması gerektiği ve kredi notunuzun 1100 üzerinde olması gerekmektedir. Bu şartları sağladığınız takdirde Garanti Bankası’ndan düşük faiz oranlarıyla 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Exit mobile version