Pazar dizileri, bugün hangi dizi ve filmler var? 18 Ekim Pazar günü, TV’ de bugün diziler nelerdir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

18 Ekim Pazar TV’de bu akşam hangi diziler ve filmler var? Pazar dizileri,

Pazar günü dizileri nelerdir? TV’de bugün, ATV, Kanal d, Star TV, FOX, Trt-1, Tv8, Show TV kanallarında bu akşam hangi film ve diziler var? Pazar günü dizileri? Bugünkü diziler? Bugünkü filmler? TV’ de bugün hangi yabancı sinema var? Pazar günü dizileri, filmleri nelerdir? Bugünkü filmlerin konuları ve fragmanları. Bugünkü dizilerin yeni bölüm fragmanları. Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler? Tüm detaylarıyla uzman ekiplerimizce hazırlanmış olup haberimizde yer almaktadır.

 

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, ATV’ de bugünkü diziler nelerdir?


20.00’de Maria İle Mustafa (Yeni Bölüm)

Maria’nın, Melek’in babasının Candemirlerden olmadığını öğrenmesi, Gonca’nın büyük bir plan yapmasına neden olur. Ancak yaptığı plan hiç beklemediği şekilde sonuçlanıp, Maria ile Mustafa’nın ebedi ayrılığına mı dönüşecektir? Haşmet ve Galip, Candemir Ailesi’nden intikam almak için büyük bir hamle yapar. Kudret’in buna verdiği cevap, iki aile arasındaki düşmanlığı daha da büyütecektir. Zeyno, Rüzgar ve Nisan’ın gittiği partide gelişen olaylar ise içinden çıkılmaz bir hal alırken, Nadire ve Nihat’ın bu olaya dahil olması, olayların seyrini bambaşka bir noktaya taşır.

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, Kanal D’ de Bugünkü Diziler nelerdir?


20.00’de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Yeni bölüm)

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de!

18 Ekim 2020 Pazar FOX Dizileri, FOX TV’ de Bugün hangi diziler Var ?


20.00’de Öğretmen (Yeni bölüm)

Ortaya çıkan “Avcı” bilgisi yüzünden artık zan altında olanlar Küçükkapı Lisesi öğretmenleridir. İçeride 12A sınıfının can güvenliği ise tek bir öğrencinin yanlış bir hareketiyle yeniden tehlike altındadır. Dışarıda öğretmenler birbirlerini yerken, 12A sınıfından bir öğrenci ise bir öğretmen hakkında geri dönüşü olmayan bir suçlama yapmak üzeredir. Zeynep de kendini tehdit eden öğretmeni bulmak için Küçükkapı Lisesi’ne gelmiştir. Yılmaz ise Akif’in oyununu bozmak için Zeynep ile iş birliği yapmak ister.

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, SHOW TV’ de Bugün hangi diziler var?


20.00’de Arıza (Yeni Bölüm)

Haşmet aklını kurcalayan soruları Ali Rıza’ya sorar. Ali Rıza verdiği cevaplarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in sağ kolu olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden çökertmek için konsorsiyuma girmesini ve Ersoylularla el sıkışmasını söyler. Fuat’a baskı yapan Haşmet, Ali Rıza’nın artık onun sağ kolu olduğunu ve onunla sulh içinde bir arada olmaları gerektiğini söyler. Konsorsiyum toplantısına sürpriz bir şekilde katilan Haşmet, aldığı kararla herkesi şaşırtır. Haşmet’in beklenmedik hamlesi karşısında Fuat, kendisine destek aramak için harekete geçer. Geçmişin izlerini süren Halide ise “Sadi Aksoy’un peşine düşer ama Sadi Aksoy’un peşine düşen sadece Halide değildir. Ali Rıza da çok farklı bir nedenle Sadi’nin peşindedir.

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, STAR TV de bugün Hangi diziler var?


20.00’de Menajerimi Ara (Yeni bölüm)
Hayalleri için Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa şehirde tutunmak için çabalamaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutları tükendiğinde yardım isteyebileceği tek birisi kalmıştır; kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal. Piyasanın en ünlü menajerlik şirketi olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar. Hiç beklenmediği bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini onaylar.

 

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, TRT-1’de Bugün Hangi Diziler Var?


20.00’de Tövbeler Olsun  (Yeni Bölüm)

Anıl’a olan aşkını saklamakta güçlük çeken Nazmiye ise zor zamanlar geçirmektedir. Babasına yardımcı olmaya çalışırken başını belaya sokan Sinan ve Kazım’ın imdadına ise Osman yetişecektir. Nazmiye’nin Anıl’a olan aşkını öğrenen isim kim? Namzet, Bahri’den helallik alabilecek mi? Latife’nin oyununa gelen Hülya’yı bekleyen kötü sürpriz ne? Osman’dan kız istemeye giden Namzet ve Latife, Osman’ın inadını kırabilecek mi?

18 Ekim 2020 Pazar Dizileri, TV 8’de Bugün Hangi Diziler Var?


20.00’de  MasterChef Türkiye (Yeni bölüm)

Emir, Uğur, Esra, Tanya, Didem ve Özgül bugün eleme oynayacak. Bugün oynanacak olan eleme oyununda tavuk ciğeri yemeği yapılacak. Tanya’nın ocağından çıkan dumanların üzerine Tanya bakalım nasıl bir yol izleyecek. Bu hafta MasterChef Türkiye kariyerine kim veda edecek? Bu akşam TV 8’de belli olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!