Şekerbank’tan İlk Okul Mevzunlarına Düşük Faizli 150.000 TL Kredi İmkânı!

Şeker Bank'tan 45 yaş altındaki müşterilerine en az ilkokul mezunu eğitim derecesine sahip bütün müşterilerine kredi imkânı sunacağını açıkladı! İşte 150 bin TL düşük faizli krediye dair birçok detay haberimizin içeriğinde!

Şekerbank'tan İlk Okul Mevzunlarına Düşük Faizli 150.000 TL Kredi İmkânı!

Şekerbank’ın resmi sayfasından yaptığı yeni kredi duyurusuna göre 45 yaş altındaki, eğitim seviyesi ilkokul olan bütün müşterilerine özel kredi imkanları sunacağını duyurdu. Vereceği kredi 12 ay geri ödemesiz şekilde de planlama yapılabileceğini açıkladı. Şekerbank’ın 150 bin TL’lik kredisi düşük faiz oranlarıyla 12 ay ödemesiz şekilde planlanarak müşterilerine sunulacak. Kredi çekmek isteyen vatandaşların 45 yaş altında ve en az ilkokul mezunu olması gerektiği de aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda verilecek olan kredinin 12 ay geri ödeme yapmaksızın 12 ayın sonunda bir geri ödeme planı oluşturulabileceği de ifade edilmektedir. 150.000 TL’ye kadar verilecek olan krediye ihtiyaç duyan vatandaşlar kredinin detaylarını ve nasıl başvurulacağına dair birçok detayı araştırmaya başladılar. Biz de haberimizde Şekerbank’ın verdiği 150 bin TL’lik krediye dair birçok detayı sizler için haberimize derledik.

Şekerbank 150 bin TL’lik Girişimci Kredisi Nedir?

Özellikle ekonomik açıdan özgürlüğünü isteyen birçok vatandaşın hayali yeni bir is kurmaktır. Şekerbank da kendi işini kurmak isteyen müşterilerine özel kredi imkanları ile destek sağlamaktadır. Vereceği krediyi düşük faiz oranlarıyla müşterilerine sunan Şekerbank özellikle iş kurmak için ihtiyaç duydukları sermaye için 150.000 TL tutarında kredi vereceğini açıkladı. İş kurmayı düşünen girişimcilerden krediyi sahip olması için aranan şartlardan ilki 45 yaşını doldurmamış olmaktır. Bunun haricinde de en az eğitim seviyesinin ilkokul olması gerekmektedir. Bu şartları sağladığınız da iş kurmak için girişimcilik kredisi olan 150 bin TL’lik Şekerbank kredisini alabilmektesiniz. Sizlerde iş kurmayı planlıyorsanız ile 45 yaşının altındaysanız Şeker Banka’sının sunduğu 150.000 TL kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Şekerbank Girişimci Kredisine Nasıl Başvurulur?

Kendi işinin sahibi olmak isteyen birçok vatandaşın hayallerini gerçekleştirecek olan Şekerbank girişimcilik kredisine başvurmak düşündüğünün aksine oldukça kolay bir işlemdir. İsterseniz Şekerbank şubelerine gider giderek isterseniz de Şekerbank bankacılık iletişim numaralarından ya da internet bankacılığından ya da mobil bankacılık ile Şekerbank girişimci kredisine başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamladığınızda Şekerbank size onay mesajı verdiği aynı gün kredinizi Şekerbank alabilirsiniz. 150 bin TL’lik Şekerbank’ın verdiği girişimcilik kredisi sayesinde istediğiniz işi rahatlıkla kurarak sermaye problemi ve nakit problemi yaşamazsınız.

Exit mobile version