Taşıt Alacak Vatandaşlara Dikkat! Yapı Krediden Muhteşem Taşıt Kredisi! Günlük 73 TL Geri Ödeme Planları İle Taşıt Kredisi!

Artan taşıt fiyatları ile birlikte birçok vatandaşımız taşıt alma konusunda yararlanabilecekleri uygun ödemeli krediler aramaktadır. Yapı Kredi Bankası ’da tam bu noktada özel taşıt kredisi faiz indirimi ile birçok vatandaşın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yapı Kredi özel taşıt kredisi faiz indirimine dair birçok detay haberimizin içeriğinde!

Taşıt Alacak Vatandaşlara Dikkat! Yapı Krediden Muhteşem Taşıt Kredisi! Günlük 73 TL Geri Ödeme Planları İle Taşıt Kredisi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle taşıt almak isteyen vatandaşları ilgilendiren bu faiz oranı indiriminde Yapı Kredi Bankası günde 73 TL’den başlayan muhteşem geri ödeme planları ile 70 bin TL’ye kadar taşıt kredisi çekebilme imkânı sunmaktadır. Özellikle sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için hazırlanan taşıt kredisi oranlarında yüzde 1,54 seviyelerine kadar düştüğü açıklandı.

Araç almayı düşünen birçok vatandaşımız Yapı Kredi’nin hazırladığı yeni taşıt kredisi faiz oranlarını incelemeye başladı. Araç alırken bankalardan en uygun faiz oranını arayan vatandaşlarımıza ilaç gibi Yapı Kredi özel taşıt faiz indirimi haberi geldi. Sizlerde taşıt almak istiyorsanız Yapı Kredi Bankasını özel taşıt faiz indirimine dair detayları öğrenmeniz için Yapı Kredi Bankası’ndan teklif almanızı önermekteyiz. İşte Yapı Kredi Bankası’nın özel taşıt faiz indirimine dair birçok detay haberimizin içeriğinde.

Düşük Faiz Oranlı 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası taşıt alımı için çekilecek olan özel taşıt kredisinde 48 aya kadar değişen geri ödeme seçenekleri ile birçok vatandaşın ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Çekeceğiniz düşük tutarlı kredileri ise 4 yıla kadar vadelendirmeniz mümkündür. 70.000 TL çekilecek olan taşıt kredi faizi 4 yılda ödemek istediğinizde aylık 2212,12 TL ödeme ile rahatlıkla planlayabilmektesiniz. Yapı Kredi Bankası’ndan alacağınız 70 bin TL’lik taşıt kredisinde geri ödeyeceğiniz faiz tutarı ise 36181,73 TL olarak karşıda çıkmaktadır. Sizler eğer taşıt almak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası’nın hazırlamış oldu yeni hazırlanmış özel taşıt faiz oranı indirimleri ile hayallerinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Eğer çekeceğiniz taşıt kredisini 100.000 TL olarak belirlediyseniz maksimum 3 yıllık vade seçeneği kullanabilir, aylık 3828,16 TL geri ödeme planı yapabilirsiniz. Toplam ödenecek faiz tutarı ise 37813,63 TL olarak hesaplanmaktadır. Birçok bankaya kıyasla Yapı Kredi’nin yeni hazırladığı özel taşıt faiz oranı indirimleri ile uygun geri ödeme planlı taşıt kredisi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımızın akıllarına gelen ilk soru Yapı Kredi Bankası taşıt kredisine nasıl başvuracağım gelmektedir. Yapı Kredi Bankası’ndan çekmek istediğiniz taşıt kredisine başvurmanız oldukça kolaydır. İster Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden isterseniz de Yapı Kredi şubelerinden taşıt kredisi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer alacağınız araç sıfır kilometre bir araç ise bayi tarafından hazırlanacak olan proforma belgesini Yapı Kredi’ye teslim etmeniz gerekecek. İkinci el araç alımı gerçekleştirecekseniz ise araç sahibinden alacağınız ruhsatın görüntüsü Yapı Kredi taşıt kredisine başvuru yapabilmeniz için gereklidir. Bu söylediğimiz belgelerin yanında gelir belgenizi de bankaya vermeniz gerekmektedir. Bütün belgeleri teslim ettiğinizde Yapı Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanır ise özel taşıt kredisi düşük faiz oranlı taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!