Türk Telekom’dan Faturalı Faturasız Herkese Bedava 30 GB İnternet!

Birçok operatörün müşterilerine sağladığı hediye kampanyalarına bir yenisini Türk Telekom'dan geldi! Türk Telekom'dan ister faturalı olun ister faturasız olun 30 GB hediye internet imkânı!

türk telekom bedava 30 gb internet
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Artan teknoloji ile birlikte birçok kişinin internet kullanımının artması ile birlikte operatörlerin müşterilerine özel hazırladıkları hediyelere bir yenisi de Türk Telekom’dan geldi. Önceki günlerde Turkcell ve Vodafone tarafından gerçekleştirilen kampanyalara Türk Telekom’da yeni bir kampanya başlatarak birçok müşterisinin beğenisini kazandı. Türk Telekom’un hazırladığı kampanya dahilinde ister faturalı bir hatta isterseniz de faturasını bir hatta sahip olun 30 GB varan hediye internet kazanma imkânınız bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey Türk Telekom müşterisi olarak 4,5 G geçmeniz yeterli olacaktır. Hattınızı 4.5 G’ye taşıdıktan sonra Türk Telekom tarafından direkt 1 ay kullanabileceğiniz 30 GB internet hesabınıza yüklenecektir. Biz de siz değerli okuyucularımız için Türk Telekom’un müşterilerine yaptığı 30 GB hediye kampanyasına dair birçok detayı haberimizde sizler için derledik.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Fırsatı!

Türk Telekom’daki bireysel müşterilerine sunulan 1 ay geçerli olacak olan 30 GB bedava interneti kazanmak isteyen birçok vatandaş Türk Telekom’un yaptığı kampanyaya nasıl başvuracağına dair araştırmalar yapmaya başlamıştır. Türk Telekom’un 1 aylık kullanım süresi olan 30 GB’lık hediye internetini kazanmanız için yapmanız gereken tek şey hattınızı 4.5 G’ye taşıma işlemlerini gerçekleştirmenizdir. Bunun için hattınızın 16 Temmuz 2019 tarihinden önce Türk Telekom müşterisi olmanız ve 3 G uyumlu sim kartınızı 4.5 G uyumlu sim kartı ile değiştirmiş olmanız gerekmektedir. 16 Temmuz 2019 tarihinden daha sonra alınmış olan hat sahipleri 30 GB kampanyasından yararlanamamaktadır. Yapılan kampanyaya yalnızca bir kez katılabilmektedir.

Türk Telekom'dan Faturalı Faturasız Herkese Bedava 30 GB!

Türk Telekom Bedava 32GB Fırsatına Dair Detaylar

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bedava 30 GB’lık fırsatı da belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartları sağladığınız takdirde 1 ay süreyle kullanabileceğiniz 30 GB interneti kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hattınızı 4,5 G’ye transfer etmenizdir. 4.5 G’ye transfer işleminizi gerçekleştirmeden önce hattınızın 4.5 G uyumlu olması ve bu işlemi 16 Temmuz 2019 yılından önceki bir tarihte gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra hat sahibi iseniz ya da belirtilen tarihten sonra 4,5 G uyumlu sim karta geçtiyseniz Türk Telekom’un 1 aylık sunduğu bedava 30 GB başvurularınız geçersiz sayılacaktır. Bu sebeple başvuru şartlarını sağlıyor iseniz Türk Telekom şubelerine başvurarak 30 GB bedava interneti kazanabilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!