Ziraat Bankası’ndan Emeklilere 20.000 TL Ödeme!

Ziraat Bankası'nın emekliler için hazırladığı yeni kampanyaya göre her emekli 20 bin TL'ye kadar Ziraat Bankası'ndan ödeme alabiliyor! İşte kampanyaya dair bütün detaylar haberimizde!

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere 20.000 TL Ödeme!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emekli maaşı alan her müşterisi için yeni bir kampanya oluşturan Ziraat Bankası hazırladığı kampanya dahilinde 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak her emekli müşterisine 20.000 TL acil kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası’nın hazırlamış olduğu kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıması koşulu da istenmektedir. Eğer sizlerde emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşırsanız 36 ay vade ile geri ödeme planı oluşturabileceğiniz 20.000 TL’ye varan acil kredi çekme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizler de acil kredi ihtiyacından bulunan bir emekli iseniz Ziraat Bankası’nın hazırlamış olduğu kampanyaya başvurarak anında 20.000 TL kredi alabilme imkanına sahipsiniz. Bizde sizler için haberimizde Ziraat Bankası’nın hazırlamış olduğu 20.000 TL’lik krediye dair bütün detayları haberimizde derledik.

Ziraat Bankası 20.000 TL Kredisine Nasıl Başvurulur?

Öncelikli olarak Ziraat Bankası’nın 20.000 TL’lik hazırlamış oldu kampanyaya başvurmanız için emekli olmanız gerekmektedir. Eğer Sizlerde emekli iseniz ve emekli maaşı alıyorsanız Ziraat Bankası’nın hazırlamış olduğu anında 20 bin TL’lik kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için aranan şartlardan ilki emekli maaşınızı Ziraat Bankası’nda alıyor olmamız gerekmektedir. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan almıyorsanız e-devlet üzerinden maaşını Ziraat Bankası’na taşıyarak rahatlıkla 20.000 TL’lik acil kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Ziraat Bankası şubelerinden ya da Ziraat Bankası mobil uygulaması Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 20.000 TL’lik kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra anında nakit avans onayı alarak 3000 TL nakit avansınızı çok kısa bir süre içerisinde rahatlıkla alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliye 20.000 TL Kredi Veriyor

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı kampanyaya göre emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerinin anında acil 20 bin TL’ye varan kredi imkanları sunmaktadır. Bunun dışında Ziraat Bankası’ndan emekli maaşını almayan vatandaşta Ziraat Bankası’na emekli maaşlarını taşıttıklarında 500 ile 750 TL promosyon ödeneği de alabilmektedirler. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası taşıdıktan sonra başvuru işlemlerini gerçekleştirdiğiniz 20.000 TL kredi ve 3 ay ertelemeli bir şekilde ve 36 ay vadeli geri ödeme planları oluşturarak rahatlıkla 20.000 TL anında krediye sahip olabilirsiniz. Sizlerde acil nakit ihtiyacında kredi seçenekleri arıyorsanız Ziraat Bankası’nın 20.000 TL’lik kampanyasından yararlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!