Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
FİNANSAJANS.COM

Salih AKÇAY
info@finansajans.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

SEMA AKBAŞ

SERKAN ÖZKAN

REKLAM REZERVASYON
info@finansajans.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@finansajans.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider


HABER AJANSLARI / News Agencies

E-Posta / E-Mail
info@finansajans.com

Yasal Uyarı

SPK’nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete tebliği ile Finansajans.com’dan uyarı:

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Finansal veriler, tema geliştiricisi ekibi BirTema tarafından sağlanmaktadır. BIST piyasalarına ait verilerin telif hakları tamamen BIST’e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verilerinin BIST kaynaklı olarak en az 15 dakika gecikmeli olarak gösterildiğini belirtmek isteriz.

Finansajans.com, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda hiçbir şekilde garanti vermez. Gösterilen verilerdeki aksama, gecikme gibi durumlarda, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından sebepli meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Finansajans.com sorumlu değildir.

Şu sayfalara da bakabilirsin;

Hakkımızda

Gizlilik Politikası

Reklam

Kullanıcı Sözleşmesi

Yayın İlkeleri

İletişim