Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
FİNANS AJANS İNTERNET VE MEDYA HİZMETLERİ  adına;

Murat ERYILMAZ

HIZLI İLETİŞİM :

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Ayhan KURT

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Emir VURAL

Hakan ÖZTÜRK

Sena İNAL

Burcu TAŞDEMİR

Barındırma / Hosting
AkWeb
      
Yazılım / Software
Tumeva Haber Yazılımı
(Finansajans.com Tumeva Prime temasını kullanmaktadır.)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.


ADRES/ Addresse
Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Tulumbacı Asım Sok.
Korular İş Merkezi Dr: 13 Kadıköy / İSTANBUL
E-Mail :

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – finansajans.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. finansajans.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, finansajans.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2017 finansajans.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları finansajans.com’a aittir. finansajans.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar finansajans.comin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.finansajans.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. finansajans.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.