ING Bankası’ndan Sıfır ve 2.El Araç Alımı İçin 50 Bin TL Kredi Fırsatı!

Hayallerindeki aracı satın almak için destek ING Bank'tan geldi! ING Bank alacağımız her türlü araç için 50.000 TL taşıt kredisi veriyor!

ING Bankası’ndan Sıfır ve 2.El Araç Alımı İçin 50 Bin TL Kredi Fırsatı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde birçok vatandaş kendi arabalarını almak için farklı kredileri başvurmaktadırlar. ING Bank’ın yaptığı kampanyaya göre sıfır ya da ikinci el araç satın alımları için 50.000 TL taşıt kredisi verileceği açıklandı. Türkiye’de her geçen gün araç fiyatlarının artması ile ING Bank yaptığı taşıt kredisi kampanyası birçok vatandaşın yüzünü güldürdü.

Vatandaş birikimleriyle otomobil satın almak istiyorlarsa ING Bank’ın 1933 TL ödeme şartıyla verdiği 50.000 TL taşıt kredisinden yararlanabilirler. Bizde bu sebeple ING Bank’ın hazırlamış olduğu taşıt kredisine dair birçok detayı siz değerli okuyucularımız için haberimizde derledik. İşte ING Bank’ın taşıt kredisi ne dair birçok detay.

ING Bank’tan 50.000 TL Taşıt Kredisi!

ING Bank’tan müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni kampanyalar sunan özel bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapsamlı kredi seçenekleri ile müşterilerini cezbeden ING Bank yaptığı son çalışmasıyla müşterileri için otomobil almayı kolaylaştırdı. Küçük miktarlarda birikimi olan müşterileri için 1933 TL ödeme şartlı 50.000 TL taşıt kredisi vereceğini açıklayan ING Bank otomobil almak isteyen birçok vatandaş tarafından en çok araştırılan kredi türü oldu.

Sizlerde otomobil almak için finansal bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ING Bank’ın hazırladığı taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Krediyi almak için ING Banka başvuran müşteriler 8 yaşa kadar olan otomobiller için taşıt kredisinden faydalanabilmektedir. Hazırlanan taşıt kredisi kampanyası dahilinde çekilen kredi müşterilere özel maksimum 48 aya kadar vade ile geri ödeme planları oluşturulmaktadır.

48 aylık rahat ödeme koşullarıyla da rahatlıkla taşıt alım ve alınan krediyi geri ödeme imkanları müşterilere sunulmaktadır. Bununla birlikte birçok taşıt kredisinde alınan yüksek miktarlardaki tahsis ücreti ING Bank’ta yalnızca yüzde 0,5’i geçmeyecek şekilde müşterilerine sunulmaktadır.

ING Bank’ın Taşıt Kredisine Dair Detaylar

Birçok vatandaşın da bildiği üzere bankalar verdikleri taşıt kredisinde zorunlu sigortalar dahilinde krediye artı ekstra masraflar çıkarılmaktadır. Fakat ING Bank’ın müşterileri için hazırladığı 50.000 TL’lik taşıt kredisinde sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu sayede müşterilerinin çektiği taşıt kredilerinde ekstra harcamalar ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca ING Bank’ın hazırlamış olduğu taşıt kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar çekecekleri krediyi teminat olarak satın aldıkları aracı da gösterebilmektedirler. Bu şekilde ekstra farklı bir teminat göstermek zorunda kalmazsınız. ING Bank’tan çekeceğiniz taşıt kredileri, satın alacağınız otomobilin fatura diğerine göre geri ödeme planları oluşturulmaktadır. Örneğin 120000 TL’lik bir araç için 48 ay vade 300.000 TL fiyatındaki araç için 36 ay vade imkânı müşterilerine sunulmaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!