AMP Coin Nedir, Neden Yükseliyor?

AMP-coin-nedir_-Neden-yükseliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere büyük kripto para birimlerinin çoğu kırmızıda mücadele ederken, AMP dahil bazı altcoinler son 24 saat içinde çift haneli bir artış kaydetti. Son 24 saat içinde, AMP madeni parası %40 artarak 0.06702 doların üzerinde işlem gördü.

Amp, kripto piyasasının düşüşe geçmesiyle birlikte geçtiğimiz hafta yükseliş eğilimini sürdüren birkaç kripto para arasında yer alıyor. Peki Nedir bu AMP Coin? Kripto paraları yakından takip eden kişiler AMP Coin nedir, AMP Coin neden yükseldi, neden yükseliyor? AMP token geleceği ve fiyat tahmini gibi soruların cevaplarını merak ediyor. İşte AMP token hakkında tüm bilgiler…

AMP Coin Nedir?

AMP, ERC20 uyumludur ve düşük maliyetli dijital ödemeleri sahtekarlığa karşı dayanıklı bir şekilde kabul eden Flexa ağının özel teminat belirteci olarak çalışır.

Resmi olarak Flexacoin olarak bilinen AMP madeni para, mevcut karşı taraf ağından güvence maliyetini önemli ölçüde azaltarak ve herhangi bir kefalet mekanizması için stake sözleşmelerinin birlikte çalışabilirliğini kolaylaştırmak için yeni bir bölüm arayüzü ekleyerek ödeme işlemlerinde riski merkezi olmayan hale getirmek için tasarlanmıştır.

Ödemeler, teminat olarak AMP kullanılarak gerçek zamanlı olarak garanti edilir.

Kullanıcılar için riski merkezden uzaklaştırmak için teminat için sıfırdan oluşturulmuş akıllı sözleşme özelliklerini kullanır.

AMP platformu ayrıca, kullanıcıların çeşitli varlıkları teminat altına almalarına yardımcı olmanın yanı sıra, ödül kazanmak için jetonlarını kullanmalarına da olanak tanır.

AMP’nin açık kaynak kodu, herkesin teminat yöneticisini AMP ağıyla arayüz oluşturacak şekilde düzenlemesine olanak tanır.

AMP Fiyatı Neden Yükseliyor?

Bugünkü AMP fiyat artışının nedeni, Binance’in token’in platformlarında listelendiğini duyurmasından kaynaklanıyor. Bugün yayınlanan bir tweet’te Binance, $AMP ve $PLA tokenlerini listeleyeceğini duyurdu.

Binance duyuruyu hemen yaptı, AMP fiyatı yükseldi ve yazının yazıldığı ana kadar boğa trendini sürdürdü.

Bir Binance listeleme duyurusunun ardından bir kripto paranın fiyat pompasını görmek yaygın bir eğilimdir. Ancak, listeleme duyurusundan önce AMP fiyatının zaten bir yükseliş eğiliminde olduğu gerçeğine göre, listeleme yalnızca eğilimi güçlendirecek ve eğilimin ivmesini artıracaktır.

OKU | AMP Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!