Binance’a 90 Milyon USDT Aktarıldı | Bu fiyattan alınır mı?

binance 90 milyon dolar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

90 milyon değerinde USDT, bilinmeyen bir cüzdan adresinden Binance’e aktarıldı. Bu, belirli bir kripto balinasının bu dip fiyattan satın almayı planladığının bir işareti olabilir mi? Bitcoinde dip fiyat bu mu? BTC Satın almak için iyi bir zaman mı? Bitcoin 60 bin dolardan, bu fiyattan alınır mı?

Bitcoin Fiyat Tahmini

Şu an itibariyle, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin fiyatının artıp artmayacağına dair piyasada sayısız spekülasyon var. Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacağını söyleyen sayısız analist var.

Bu yılın sona ermesi ve 2022’nin gerçekten çok yakında gelmesiyle, özellikle Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 bin doların üzerine çıkmasından sonraki son düşüş nedeniyle bu özel değerlemeye ulaşmak biraz zor görünüyor. Bitcoin daha sonra 59 bin dolara düştü ve piyasayla ilgili karışık görüşler topladı.

Bilinmeyen’den Binance’e 90 Milyon USDT Aktarıldı

Bazı analistler Bitcoin fiyatının hala yükselebileceğini söylerken, diğerleri düzeltmenin henüz seyrini tamamlamadığını söylüyor. Gereğince balina Alert Twitter’da bu USDT veya urgan 90000000 Binance bilinmeyen bir cüzdandan transfer edildiğini açıklandı.

Binance, kullanıcıların kripto para birimi satın almalarını sağlayan merkezi bir ticaret platformudur. Binance’de satın almanın faydaları, düşük bir yayılıma sahip olması ve USDT veya USDC gibi popüler sabit para çiftleriyle belirli kripto para birimlerini satın almayı daha ucuz hale getirmesidir.

Bitcoin Boğa veya Ayı

Şu an itibariyle, diğerleri Bitcoin’in hala 100 bin dolara yükselebileceğine inanırken, Bitcoin’in 52 bin dolar veya 50 bin dolar aralığına düşeceğine inananlar da var. Bu elbette hala spekülasyon ve Bitcoin’in fiyatı henüz kanıtlanmadı.

90 milyon USDT aktaran kripto balinasının Bitcoin mi yoksa başka altcoinler mi satın alacağı da bilinmiyor. Piyasanın zaten altcoin sezonunda olup olmadığı da henüz doğrulanmadı.

90 Milyon USDT’yi Kim Aktardı?

Balinanın hareketini izlemek isteyenler için TXID , birden fazla USD Coin ve Tether işlemini gösterir. 19 gün 10 saat önce Binance 14’e yönelik büyük bir işlem daha yapıldı.

İşlem, 5.999.9467021 değerinde Ether veya yaklaşık 25 milyon USD transferini gördü. Bu, şu an itibariyle büyük hareketler yapan birçok kripto balinasından sadece biri.

Diğer Kripto Balina İşlemleri

Balina hareketleri ve düzenli olarak güncellenen ilk 10 kripto para birimi hakkında bildirimler almak için, kripto balina işlemleriyle ilgili düzenli güncellemeler sağlayan bir Telegram hesabı WhaleBot Alerts bulunmaktadır. Kısa süre önce, Bitcoin’i içeren başka bir büyük işlem daha oldu.

Kısa süre önce 1000 BTC veya 59 milyon USD değerinde Bitcoin de Binance’den bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi. An itibari ile kripto korku ve açgözlülük endeksi, piyasanın 54/100 değeri ile nötr durumda olduğunu gösteriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!