Düzeltmeden sonra, bitcoin fiyatı 59.000 dolar seviyelerine çıkmaya başladı.

bitcoin 59 bin dolara tekrar yükseldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı teknik olarak düştükten sonra tekrar yükseldi. Kısa vadede, bitcoin fiyat oynaklığının yüksek kalması bekleniyor.

Coinmarketcap sayfasına göre , (11/21) Pazar, 21.00’de, bitcoin fiyatı %0,60 artarak btc başına 58,883 ABD Dolarına yükseldi. Daha önce, Cuma (19/11), btc fiyatı, Pazartesi günü (15/11) kısa bir süre için btc başına 65.722 ABD Dolarına yükseldikten sonra btc başına 55.978 ABD Dolarına düştü.

CryptoWatch kurucu ortağı Christopher Tahir, bitcoin fiyatındaki önceki düşüşün piyasa katılımcılarının kâr elde etmesinden kaynaklandığını ve bunun doğal bir şey olduğunu söyledi.

Ancak Christopher, dün Bitcoin fiyatındaki düşüşün, büyük piyasa değeri nedeniyle oldukça büyük olduğuna inanıyor.

Ancak kısa vadede mevcut bitcoin fiyat artışı çok daha uzun sürmeyecek. Christopher, “Kısa vadede hala yüksek oynaklık potansiyeli var.” Dedi.

Öyle olsa bile, Christopher aynı zamanda büyük oyuncuların sessizce bitcoin biriktirdiğini gözlemliyor ve dünya çapındaki borsalarda tükenmekte olan bitcoin sayısından görülebiliyor.

Yüksek oynaklığın ortasında Christopher, yatırımcılara stratejiyi yatırım döneminin riskine göre ayarlamalarını tavsiye ediyor. Örneğin kısa vadeli işlemler yapmak istiyorsanız kısa vadede yüksek volatilitenin ortasında daha dikkatli olmanızda fayda var.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!