Erkan Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım ne iş yapar?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erkan Yıldırım kimdir? sorusu bugün sosyal medyada en çok araştırılan konular arasında. Organize suç örgütü lideri Sedat Pekir’in hakkında bir takım iddialarda bulunduğu Eski başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım evli mi? Erkan Yıldırım kaç yaşında ve ne iş yapar ve mesleği hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar Erkan Yıldırım’ın kim olduğunu merak ediyor. İşte günün en çok konuşulan ismi Erkan Yıldırım hakkında detaylı bilgiler haber içeriğinde.

Erkan Yıldırım Kimdir?

1976 yılında Semiha Yıldırım ile evlenen Binali Yıldırım’ın Erkan ve Bülent adında 2 oğlu, Büşra adında da bir kızı bulunmaktadır. Erkan Yıldırım hayatını 2012 yılında İlknur Yıldırım ile birleştirmişti. Erkan Yıldırım’ın nikahına dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan şahitlik yapmıştı. Çiftin bu evlilikten Ahsen ve  Erhan adında iki çocuğu  var.

Erkan Yıldırım Kaç Yaşında ve Ne İş Yapar?

Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım kız kardeşi Bahar Büşra Yıldırım ile birlikte 2002 yılının başında Derin Denizcilik Gemi Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurdu. Daha önce çeşitli acente işleri yapan Erkan Yıldırım, yeni şirketi ile gemiler almaya başladı.

İlk gemisini 2003 yılında 445 bin Euro’ya alan 37 yaşındaki Erkan Yıldırım, 800 yolcu ve 250 araç kapasiteli feribotla İzmir Çeşme-Brindisi (İtalya) hattında seferler yapacağını açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!