Gala Coin 1000x kazandırdı! Bu kripto parayı alanlar zengin oldu

GALA Coin son 24 saatte %2,4 arttı ve son 1 yıl içinde 1000 kat değerlendi. Yatırımcılarını zengin eden kripto para hakkında kullanıcılar daha fazla bilgi edinmek istiyor. İşte Gala token fiyatı ve değeri hakkında bildiğimiz her şey.

gala coin son 1 yılda 1000 kat yükseldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörü uzun süredir sürekli bir yükseliş içinde ve birçok yatırımcı Bitcoin, Dogecoin ve daha fazlası gibi çeşitli para birimlerini kullanarak karlarını artırmayı başardı. Böyle bir para birimi GALA madeni paradır ve değeri son 24 saatte yüzde 2,39 artış göstermiştir. Coin piyasa değerine göre, GALA’nın mevcut değeri 0.100567$ ve 24 saatlik işlem hacmi 132.963.439$’dır. Aynı zamanda yatırımcılarına son 1 yıl içinde 1000x kazandıran bir kripto paradan bahsediyoruz.Bu nedenle, birkaç kullanıcı ‘GALA kriptosunun neden yükseldiğini’ öğrenmeye çalışıyor. GALA kripto para birimi hakkında internette bulunan tüm bilgiler burada.

Gala Coin neden yükseliyor?

GALA’nın tüm kripto para ekosistemindeki mevcut sıralaması # 220’dir. Fiyatındaki hafif bir artış nedeniyle kripto paranın toplam piyasa değeri 693,790,006 dolara yükseldi. Madeni paranın pirinci neredeyse bir haftadır kademeli olarak arttığından, GALA kripto para birimi iyi bir yatırım olabilir. Bunun nedeni, kıtlığın fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olmasıdır. Gala Games, artık Non-Fungible Tokens (NFT) ile birleştirilen tanınmış bir oyun platformudur.

gala coin son 1 yılda 1000x yükseldi

Oyun platformunun temel amacı, içerik oluşturucuların “gerçekten oynamak isteyeceğiniz blockchain oyunları” bulmasına yardımcı olmaktır. GALA, şirketin yerel hizmet simgesidir ve Gala Games’in başarısının fiyatı üzerinde etkisi olabilir.

Gala Fiyatı tahmini

Değerleri söz konusu olduğunda oldukça değişken olma eğiliminde olan kripto para birimleri için fiyat tahminleri yapmak kolay bir iş değil. Bu nedenle, madalyonun geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik Analiz kullanarak NFT’nin fiyatını tahmin etmeye yardımcı olabilecek PricePrediction.Net verilerini kullandık. Verilerine göre bu madalyonun fiyatı 2021 sonunda ulaştığı değer 0.28 dolardır. Fiyatı 2022’de 0.30dolara, 2023’te 0.45 dolara ve 2024’te 0.50 dolara yükselebilir.

OKU | GALA COİN GELECEĞİ VE FİYAT TAHMİNLERİ

Bunların yalnızca fiyat tahminleri olduğunu ve herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce her zaman kapsamlı araştırma yapmanız gerektiğini unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!