Hannah Davis Kimdir? Hannah Davis Kaç Yaşında, Eşi Kim?

hannah davis kimdir kaç yaşında eşi kim boyu kaç
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manken en çok Ralph Lauren’in kokusu Ralph Rocks’ın yüzü olarak ve 2015 Sports Illustrated mayo sayısının kapağında yer almasıyla tanındı.

Hannah Davis Kimdir?

Hannah Davis, Amerikalı bir mankendir. 1 Ocak 1972’de Deborah L. ve Conn Jay Davis Sr’de doğdu. ABD Virgin Adaları’ndaki Saint Thomas’ta doğup büyüdü. Hanna, Virgin Adaları’ndaki St. Thomas okuluna ve kolejine gitti. Mezuniyetinden sonra New York’a taşındı. Hannah Davis ünlü bir Amerikan mankendir. Ralph Lauren, Blue Label kampanyalarında yer aldı ve 2006 İlkbahar/Yaz defilelerinde yürüdü. En çok Ralph Lauren’in kokusu Ralph Rocks’ın yüzü olarak ve 2015 baskısının kapağı da dahil olmak üzere Sports Illustrated Swimsuit Issue’daki görünüşüyle ​​tanınır.

Jeter, 2006’da İtalyan dergisi D, Ağustos 2009’da Meksika’da Elle, Eylül 2012’de Fransa’da FHM ve Nisan 2013’te Güney Afrika’da FHM için iki ayrı kapakta yer aldı.

Victoria’s Secret’ın yanı sıra American Eagle Outfitters, Tommy Hilfiger ve Levi’s için modellik yaptı. Jeter, televizyon reklamlarında DirecTV Genie olarak yer aldı ve aynı şirket için bir dizi reklamda göründü. Jeter, 2013’ten 2016’ya kadar dört Sports Illustrated Swimsuit Issues’da yer aldı. 2015 sayısının kapak modeliydi.

2015’te komedi filmi Vacation’da kırmızı bir Ferrari kullanan çapkın genç bir kadın olarak biraz rol aldı. 2015’ten beri Project Runway Junior’ın ev sahibi.

Hannah Davis Kaç Yaşında?

Hannah Davis 5 Mayıs 1990’da doğdu.

Hannah Davis Boyu Kaç?

Hannah Davis 1.78 boyundadır.

Hannah Davis’in Evli Mi?

Bir kızı olduğu beyzbol oyuncusu Derek Jeter ile evlidir. Derek Jeter, 2016 yılında California, St. Helena’daki Meadowood Napa Valley Resort’ta düzenlenen samimi bir törenle Hannah Davis ile evlendi.

Davis, töreni için kalp şeklinde yakalı, tül askılı yüksek yakalı ve sırtı dekolteli balık etekli bir elbiseden oluşan özel bir Vera Wang Gelin elbisesi giydi. Elbise kat kat tül ve elle aplike edilmiş Chantilly danteliyle kaplandı.

Gelin, resepsiyonu için, beli beyaz illüzyon tül detaylı ve yan galetlerle vurgulanan çift ipek georgette A-line etekli özel bir Vera Wang V yaka charmeuse askılı elbiseye dönüştü.

Hannah Davis Nereli?

Hannah’nın baba tarafından büyükbabası Herbert Jay Davis, Jr.’dır (Herbert J. Davis ve Helen Anne Meise’nin oğlu). Hannah’nın büyük büyükbabası Hebert, Rus Yahudi anne baba Maurice/Morris A. Davis ve Amelia M. Frank’in oğlu olarak Ohio’da doğdu. Hannah’nın büyük büyükannesi Helen, Alman asıllı Missouri’de doğdu ve Harry William Meise ile Lillian “Lilly” Margaret Vette’in kızıydı.

Hannah’nın babaannesi Elise Pauline Nesselhauf’tur (Albert G. Nesselhauf ve Louise T. Roeder’in kızı). Albert, Alman John Nesselhauf ile ebeveynleri Alman olan Pauline M. Holzhauer’in oğlu olarak New York’ta doğdu. Louise, New York’ta Alman bir ailenin çocuğu olarak doğdu.

Hannah’nın anne tarafından büyükbabası Howard Wesley “Wes” Behm (August Behm ve Ernestine Wolfe’un oğlu) idi. Howard, Connecticut’ta Rus İmparatorluğu’ndan gelen etnik Alman ebeveynlere doğdu. August, Kovel’, Volyn’li Johann Behm ile Wilhemina/Wilhelmina Wildermann’ın oğluydu.

Hannah’nın anneannesi Esther M. Tyler’dı (James Andrew Tyler ve Eunice Louisa Baker’ın kızı). James, William James Tyler ve İrlandalı ebeveynlerden, babası Antrim’den Maine’de doğan Sarah E. McKinley’nin oğluydu. Eunice, William S. Baker ve babası Kanadalı olan Jeannette/Jenetta Victoria “Nettie” Hanson’ın kızıydı.

Hannah Davis Spor Resimli

Giyemeyeceği mayo olmadığını, yılki fotoğraf çekimi için altın zincirli bikini altıyla yakalandığını söyleyenler, ancak sert görünümün zorlukları olmadan gelmedi. Çünkü metal bir mayo giymenin oldukça rahatsız edici olduğunu söyledi.

Hannah Davis Ailesi

Ailesi Deborah L. ve Conn Jay Davis Sr.

Hannah Davis Yıllık Net Geliri

Tahmini net değeri 3 milyon dolar.

Hannah Davis Uyruk

Hannah Davis’in uyruğu Amerikalıdır.

Hannah Davis Etnik Köken

Birkaç İngiliz, Alman ve Yahudi ırkı var. Babası Conn Jay Davis Alman kökenlidir. Hannah’nın baba tarafından dedesi Herbert Jay Davis ve Elise Pauline Nesselhauf Alman kökenliydi, ebeveynleri Almanya’da doğup büyüdüler.

Annesinin Deborah Davis’i, Rus Yahudisi ve İrlandalı Yahudi kökenli olduğu düşünülür. Rus Yahudisi, Hannah’nın Almanya’ya göç eden büyük dedesi August Behm’den geldi. Ardından, İrlanda asıllı Hannah’nın büyük anneannesi ve büyükbabası William James Tyler ve İrlanda’da doğan Sarah E. McKinley’den geldi. Bazıları da İskoç ve İngiliz kökenli olduğunu iddia etti.

Health Magazine’in Nisan sayısının kapağında kusursuz vücudunu gözler önüne serdi.

Hannah Davis Vücut Ölçüleri

  • Hannah Davis kaç cm uzunluğundadır?: 178 cm
  • Kilogram cinsinden ağırlık: 55 kg
  • Saç rengi: açık kahverengi
  • Ölçüler: 34-26-35 inç
  • Sütyen boyutu: 32C (meme implantlarından önce 32A)

Hannah Davis Facebook Adresi

https://www.facebook.com/public/Hannah-Davis

Ekstra Bilgi :
Hannah Davis, Fashion Model Directory’ye göre 5’9.5″ boyunda (176.5 cm)… Sports Illustrated mayo sayısında “yılın çaylağı” oylamasında , yeni katılan Kate Bock’a göre ikinci oldu… Hannah Davis, Derek Jeter’s’e katıldı. 2014’te Yankee Stadyumu’ndaki son maçı ve birkaç gün sonra Boston’daki Fenway Park’taki sezon sonu ve kariyerini bitiren maçı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!