Lazio Token 100x Yaptı! Lazio Coin Yatırımcılarına %2000 Kazandırdı

Lazio token 100x yaptı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lazio Taraftar Token  bugün binance üzerinde listelendi ve listelendiği anda 100x değer kazanmayı başardı! Bu haberimizde Lazio token nasıl 100x yaptı? Lazio token kaç kat kazandırdı? Lazio coin projesinin geleceği nedir? gibi Lazio coin hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Binance, Lazio Taraftar Tokenini Listeledi | Lazio Fiyat Tahmini 2021 | Lazio Coin 100x değer kazandı.
Binance, 21 Ekim 2021’de Lazio hayran jetonunu listeledi. Bu listelemede ön satıştan alanlar 100 kat daha fazla satma fırsatı elde etti.

Lazio Token Yüzde 2000 Kazandırdı!

Binance, Binance Launchpad – Lazio Fan Token (LAZIO) üzerindeki 22. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor. Lazio Fan Token için token satışı, 2021-10-14 00:00 AM (UTC) saatlerinde başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydı ile Launchpad abonelik formatını takip edecek.
Binance, 2021-10-14 00:00 AM (UTC) ile 2021-10-21 00:00 AM (UTC) arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce burada duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.
__________________________
LAZIO Token Satış Detayları:

Token Adı: Lazio Taraftar Token (LAZIO)
Launchpad Hard Cap: 4.000.000 USD
Kullanıcı Başına Hard Cap: 20.000 USD (20.000 LAZIO)
Toplam Token Arzı: 40.000.000 LAZIO
Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token : 4.000.000 LAZIO ( %10’u Toplam Token Arzı)
Genel Satış Token Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat abonelikten önce belirlenecektir)
Token Satış Formatı: Abonelik
Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB
_______________
LAZIO FAN TOKEN NEDİR?

Lazio Taraftar Simgesi (LAZIO), tüm SS Lazio destekçileri için hayran deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış yerel bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Belirteç, taraftarların kulüple çeşitli şekillerde etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcılar özel oy hakları aracılığıyla kulüp kararlarını etkileyebilir, dijital koleksiyonlara ve NFT’lere erişebilir ve özel hayran ödülleri ve gerçek yaşam deneyimleriyle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarabilir.
LAZIO jetonu, Lazio hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiren Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde oluşturulur ve yayınlanır. BSC, Binance Chain’e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir.
LAZIO Token sahipleri, Lazio işlerine ilişkin oylama oturumları, sadakat aboneliği, hayran mağazası entegrasyonu ve NFT toplama dahil olmak üzere aşağıdaki özellikleri gerçekleştirmek için tokenlerini kullanır.

Lazio Token Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2021-2025 adlı haberimiz için tıklayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. Cenk 1 ay önce

  Bu nasıl bir coin sanki düşmek için çıkarılmış,150 den aldık iyice umudum kırıldı. Sanki aldığımız fiyatları görmeyecek gibi

4 Yorum

 1. yusuf 1 ay önce

  resmen milleti dolandırmak için konmuş bir coin ulan 250 tlden millete kitlediler simdi 130 larda böyle dolandırıcılık yok

  Cevapla
 2. Usta
  UstaYönetici 1 ay önce

  Ön satıştan alanlar güzel kâr yaptı. Fakat borsaya girdikten sonra satın alan bir çok yatırımcı zarar etti ne yazık ki.

  Cevapla
 3. Cenk 1 ay önce

  Bu nasıl bir coin sanki düşmek için çıkarılmış,150 den aldık iyice umudum kırıldı. Sanki aldığımız fiyatları görmeyecek gibi

  • Usta
   UstaYönetici 1 ay önce

   150 Dolar seviyelerine yükseleceğini büyük bir boğa piyasasına girmediğimiz sürece pek zannetmiyorum. Geçmiş olsun

   Cevapla
Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!