SLP Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

SLP coin, dijital evcil hayvanlar yetiştirmek için deneyim puanlarının yerine kullanılan Axie Infinity oyununu oynayarak kazanılabilen bir kripto paradır.

SLP coin geleceği ve fiyat tahminleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Smooth Love Potion (SLP), son birkaç gün içinde düşüşe geçen başka bir kripto para birimidir. Token son 24 saatte neredeyse yüzde 12 düştü ve gün itibariyle 0.06 USD’den işlem görüyor. 339. sırada yer alan kripto paranın 127.553.101 USD’lik piyasa değeri de kademeli olarak düşüyor. Fiyat son zamanlarda maksimum 0.07 USD’de işlem görüyordu, ancak piyasa değeri hala 134.099.726 USD iken madeni para 0.062 USD’ye düştüğü için ilk büyük düşüş yakında gerçekleşti.

Peki SLP Coin yükselir mi, düşer mi? neden düşüyor, neden yükseliyor? SLP Coin Nedir? Smooth Love Potion (SLP) Coin geleceği ve SLP token 2022, 2023, 2024, 2025 fiyat tahminleri ve hakkında merak edilenleri uzman kripto ekibimiz sizler için araştırdı. İşte SLP Token geleceği…

Smooth Love Potion SLP Coin neden düşüyor?

Bir altcoin olarak oluşturulmuş bir dijital varlık olan SLP, kripto para birimlerinin en güçlüsü değildir. Önümüzdeki hafta SLP fiyat tahmini raporları, kripto para piyasasının bir bütün olarak son zamanlarda düşüşte olması nedeniyle madeni paranın daha da düşebileceğini öne sürdü. Ethereum’dan Cardano’ya (ADA), tüm büyük paralar, diğer paraları trendi takip etmeye zorlayan bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, SLP artan bir takipçi kitlesine sahip bir oyun içi para birimi olduğu için piyasada sürpriz bir para olabilir.

SLP fiyat tahminleri

Sadece bir hafta önce, madeni paranın fiyatı hızla artıyordu. Piyasa gözlemcileri ve yatırımcılar, yıl sonuna kadar neredeyse 0.11 USD’ye kadar devam eden bir ralli öngörüyorlardı. Ancak, mevcut senaryoda bu pek olası görünmüyor. Mevcut düşüşten sonra yatırımcılar tarafından görüldüğü gibi, 0,08 USD, 2021 için kripto para için bir başa baş noktası gibi görünüyor.

SLP Coin Fiyat Tahmini 2022

Yatırımcılar daha önce kripto paranın 2023 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini 0.15 USD’ye ulaşacağını iddia etmişti. Hatta bazı raporlar 0,2 USD fiyat önerdi. Bununla birlikte, madeni paranın 2022’nin sonunda 0.10 – 0.15 USD civarında bitmesi daha muhtemel.

SLP Token Fiyat Tahmini 2023

Sadece 2021 ve 2022 yılları için değil, aynı zamanda 2021’den sonraki beş yılın ve 2023 yılının yatırımcılar için iyi olacağını tahmin ediyoruz çünkü bazı uzmanlar madalyonun mevcut durumunu inceledikten sonra, Piyasa yakında yüksek bir sıçrama yapacak ve belki de yakında madeni parayı etkileyecek ve tahminimiz, madeni paranın fiyatını yıl sonuna kadar 0.3538160471 USD civarında bekleyebileceğimizi ve bunun yakında fiyatta biraz daha artırılabileceğini söylüyor.

Smooth Love Potion (SLP) Coin Fiyat Tahmini 2024

Şimdi, günün 2. son tahminimiz olacak. Her yıl olduğu gibi, madeni paranın fiyatı daha fazla artacak ve madeni paranın fiyatı, yılın ortasında piyasada bir miktar kayıpla karşı karşıya kalabilir. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bunu yıl sonuna kadar da bekleyebiliriz. Kaynaklara göre kripto paranın fiyatı yıl sonuna kadar 0.4997807663 USD civarında bir seviyeye ulaşabilir. Bunun bir tahmin olduğunu ve beklenen fiyatın herhangi bir zamanda değiştirilebileceğini unutmayın.

Smooth Love Potion (SLP) Coin Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki yıllarda inanılmaz karlar elde edebilecekleri tüm yatırımcılar için harika bir haber olacak çünkü madeni paranın fiyatı beklenen fiyattan daha fazla olacak. Kaynaklara göre, madeni paraya yıl sonuna kadar yaklaşık 1.2441444260 $ ‘dan ulaşılabilir. Bazı uzmanlar ayrıca, madeni paranın fiyatının yıl sonuna kadar 30 USD’yi geçeceğini de ortaya koyuyor. Keep, bunun sadece bir tahmin olduğunu hatırlıyor.

Smooth Love Potion Nedir?

SLP Token, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılabilen bir kripto paradır. Madeni para, deneyim puanlarının yerini alıyor, ancak bazı büyük borsalarda dinleniyor. Oyun içi paralar, Axies olarak bilinen yeni dijital evcil hayvanları yetiştirmek için kullanılabilir. Oyunda üremeye başlamak için yeterli jeton toplamak için yeni bir oyuncunun en az 15 yarışma kazanması gerekir ve jetonu açık piyasadan satın almak oyuncular için daha kolay bir yoldur.

Sonuç:

Gördüğümüz gibi, protokol, şişirilmiş blok zinciri, merkezileşmedeki artış ve ölçeklenebilirlik ile birlikte birçok blok zinciri sorununu çözmek için benzersiz bir yaklaşım kullanıyor. Bu sorun herhangi bir blok zincirinde olabilir, ancak artan kullanımların blok zincirinde toplam bir artışa neden olabileceği bazı başarılı blok zincirleri için de zahmetli görünüyor. Bundan dolayı, önümüzdeki yıllarda kar madeni parada görülecektir. Sadece bu değil, madeni paranızla ilgili harika haberler de alacaksınız. Yani önümüzdeki 5 yıl içinde mevcut durum böyle devam ederse fiyat kesinlikle artacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finans Ajans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!